ניקיון לאחר שיפוץ

נקי הינה חברת ניקיון בירושלים המספקת שירותי ניקיון לאחר שיפוץ בירושלים והסביבה הן בבית והן בעסק על ידי צוות עובדים מנוסה ומקצועי עם ניסיון רב בתחום. שיפוץ בית או עסק זה רגע מרגש אשר הושקע בו המון מחשבה ולא מעט כסף על מנת לשדרג את המראה של הבית או העסק שלכם. שיפוץ אמור להעלות את ערך הדירה ולשנות את הנראות של הבית לטובה מקצה לקצה. אך יש לקחת בחשבון כי על מנת ליהנות מהפירות של השיפוץ כנראה תצטרכו ניקיון לאחר שיפוץ.

ניקיון לאחר שיפוץ בירושלים

מדוע חשוב להזמין חברת ניקיון לאחר שיפוץ בירושלים?

במהלך השיפוץ העסק או הבית שלכם עובר שינוי במראה ובמבנה שלו על ידי אנשי מקצוע שונים אשר לפעמים משאירים אחריהם שאריות אבק כתמי צבע, טיט, גבס ודבקים מיוחדים כיוון שלרוב מדובר בכתמים של חומרים חזקים במיוחד מומלץ להעסיק חברת ניקיון מקצועית לאחר שיפוץ אשר משתמשת בציוד מיוחד וחומרי ניקוי איכותיים שיודעים להתמודד עם כתמים חזקים במיוחד ומבלי לגרום נזקים למרצפות קירות ושארי חלקי הבית או העסק.

מה עוד אפשר לנקות בתהליך

בנוסף ללכלוך שנוצר בבית כתוצאה מהשיפוץ הצוות שלנו יוכל לבצע ניקוי יסודי בחלק הפנימי של ארונות המטבח ניקוי שטיחים והוילונות הקיימים וכן גם אפשר לבצע פוליש לרצפות אשר מאבדים את המראה החדש והנקי כתוצאה מלכלוך שמצטבר ונדבק לאורך השנים
חשוב לציין כי ניקיון לאחר שיפוץ בירושלים אינו כולל הוצאת חומרי בניה ויש לוודא כי הקבלן לוקח אחריות לכל נושא ניקוי הפסולת וכל שאריות הקירות הגבס והארונות לאחר השיפוץ לפני שתגיע חברת הניקיון.

הנה כמה מהסיבות למה לבחור בחברתנו

  1. מומחים – חברתנו מעסיקה אנשי מקצוע מומחים בתחום ניקוי בתים, משרדים ודירות.
  2. וותק וניסיון – חברה בעלת וותק שמעסיקה אך ורק מומחים בעלי ניסיון בפרויקטים של ניקיון דירות לאחר שיפוץ, ניקוי דירות לאחר העברה או מעבר לדירה חדשה, פינוי דירה ועוד.
  3. חומרים – עבודות של ניקיון אחרי שיפוץ בירושלים דורשות חומרי ניקוי איכותיים וחזקים לשימוש למטרות הניקוי שהוגדרו מראש.
  4. ציוד – חברתנו תמיד משתמשת בציוד משוכלל לניקוי, כמו למשל ציוד מיוחד לפוליש, שואבי אבק תעשייתיים, מכונות קיטור ועוד.
ניקיון ופוליש בירושלים

מעוניינים לשמוע על הטבות ומבצעים? מעוניין לדעת מהי העלות של שירות ניקיון בתים ודירות לאחר שיפוץ? השאירו פרטים ואנחנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם עם הצעה מעולה!

ראה גם: ניקוי ספות בירושלים