ניקוי שטיחים מקיר לקיר

שטיחים מקיר לקיר הם נעימים ותורמים רבות לאווירה ואותם בדרך כלל נוכל למצוא ממוקמים בבתי מלון, מוסדות, בתי עסק ולעיתים רחוקות אף בבתים פרטיים, כאשר הסיבה לכך היא קושי הניקוי של שטיחים מסוג זה. אז מה עושים כאשר השטיחים האהובים שלנו אשר מכסים את מרבית שטח המחייה מתחילים לצבור לכלוכים, כתמים ולעיתים אף ריחות לא נעימים? לחברת נקי יש הפתרון המושלם בעבורכם!

שירותי ניקוי שטיחים מקיר לקיר של חברת נקי, עושים מהפכה בשירותי הניקיון!

  • זמנים מהירים – אנו יודעים ששגרת היום יום היא עמוסה ומחייבת אתכם לקבלת שירות מהיר ומקצועי גם יחד, על כן עמידה בלוחות זמנים והגעה מהירה ללקוחותינו הינה פרמטר מחייב בעבורנו, על כן מתחייבים אנו לעמידה מוחלטת בזמנים קצרים תוך מתן שירות יעיל ומקצועי לניקוי שטיחים מקיר לקיר.
  • מחירים הוגנים – שלל שירותי חברת נקי מתקיימים באופן הוגן תוך שקיפות מלאה ללקוחותינו והתחייבות למחירים הוגנים ומשתלמים לניקוי שטיחים מקיר לקיר בפרט ולשאר שירותי הניקוי והתחזוקה שלנו בכלל.
  • מקצועיות – כלל נציגי השירות של חברת נקי הם בעלי ניסיון עשיר המאפשר ללקוחות החברה התחייבות לקבלת שירות מקצועי ואדיב ללא פשרות של מיטב המומחים המובילים בתחום הניקוי.
  • חומרי ניקוי ומכשור – מומחי הניקוי של חברת נקי מגיעים לכל פרויקט ניקוי עם חומרי ניקוי איכותיים העומדים בתקנים המחמירים לאיכות ובטיחות, ובד בבד עושים שימוש במכשור חדשני ומתקדם המאפשר פעולות ניקוי מהירות, יעילות ואיכותיות ללא פשרות.
  • שביעות רצון מובטחת – אנו מאמינים כי שביעות רצון לקוחותינו משירותי הניקיון השונים שלנו היא המובילה אותנו הלאה ופותחת בפנינו דלתות לעשרות לקוחות חדשים כמידי יום, על כן אין אנו מתפשרים אף פעם על טיב איכות השירות ומקצועיות בכל פרויקט ניקוי.

 

נציגנו יעמדו לרשותכם עד לכדי אישורכם ושביעות רצונכם המלאה משירות הניקיון אותו בחרתם להזמין. חברתנו פועלת בירושלים והסביבה ומציעה גם שירות ניקוי ספות בירושלים