ניקוי ספות, שטיחים וריפודים

נקי הינה חברת ניקיון בירושלים והסביבה ומספקת מגוון שירותי ניקיון ברמה הגבוהה ביותר הכוללים ניקוי ספות בד, ניקוי שטיחים מקיר לקיר ניקוי וילונות וניקוי ריפודים.

מי שחושב להזמין חברת ניקוי ספות בירושלים, עליו לדעת, כי החשיבות המכרעת של הניקוי, תהיה על פי סוג הבד שלה והתאמה מקצועית של חומר הניקוי לפי סוג בד הספה או השטיח. למרות שקיימים חומרי ניקוי שונים שניתן למצוא על המדפים במרכול, שהם מנקים את אריגי הספות, לא תמיד זה עוזר ואפילו ניתן למצוא כי הכתמים עדיין יהיו בולטים, מי שבאמת מבין ויודע כי הספה שלו תוכל להיראות הרבה יותר טוב והבדל משמעותי מאוד לאחר ניקוי הספה או השטיח, רק באמצעות התערבות של חברת ניקוי ספות מקצועית ואמינה.

ניקוי ספות בירושלים

לא פעם אחת יצא לנו להגיע ללקוחות אשר ניסו לנקות את הספה שלהם בעצמם ע"י חומרי ניקוי זולים והתוצאות לא היו מספקות או גרוע מכך הרסו את הספה. אחרי טיפול מקצועי שעשינו להם ההבדלים היו משמעותיים מאוד. 

לאחר ניסיון רב של ניקוי שטיחים וריפודים ואלפי לקוחות מרוצים, למדנו שתהליכי הניקוי (לא רק של שטיחים – גם בניקוי ספות, ואחרים) – חשוב שנחשוב על העתיד בתהליך הניקוי. לכן, אנחנו מקפידים להשתמש בחומרי ניקוי איכותיים וידידותיים לסביבה עבור הספה, השטיח או הריפוד וכאלה שגם יאפשרו לשטיח שלכם אורח חיים ארוך יותר.

חברתנו מעניקה מגוון רחב של שירותי ניקיון לספות, שטיחים וריפודים ומספקת גם ניקיון משרדים בירושלים והסביבה וניקיון של שטיחים מקיר לקיר במשרדים, בתי מלון, מסעדות ועוד…

ניקוי שטיחים בירושלים