ניהול ואחזקת מבנים

עם השנים הצורך בחברת ניהול בקרב בעלי בניינים משותפים גדולים וקטנים כאחד הלך וגבר והפך לאחד השירותים המתבקש והנצרכים. מעבר לכך, טיפול ותחזוקת הבניין על ידי ראשי הוועד אינו מומלץ ויכול להוביל לסכסוכים ואי מוסכמות בין חברי הוועד לשאר דיירי הבניין בין על אופן ההתנהלות ובין על טיב הניקיון והתחזוקה, בנוסף נגרמו מצבים לא נעימים כלפי אותם דיירים שלא מוכנים לשלם.

כל אלו גרמו לפגיעה באייכות הטיפול והתחזוקה של הבניין לכן הפתרון לכך הוא חברת ניהול שתדאג לכל נושא ניהול ותחזוקת הבניין.

ניהול ואחזקת מבנים
למה כדאי לכם לקחת אותנו כחברת ניהול ואחזקת מבנים?

חברת ניהול ואחזקת מבנים עדיפה על פני וועד בניין וזאת בשל היתרונות והשירותים שיש לחברת ניהול להציע אשר כוללים בין היתר: היתרון הבולט של חברת ניהול, בכך שהיא לוקחת מידי חברי הוועד את האחריות על טיפול ותחזוקת הבניין ומאפשרת לו ולחברי הוועד לנשום לרווחה ולשקט נפשי.

  1. הכל תחת קורת גג אחת – חברת הניהול תוכל להעניק לכם מבחר שירותים כגון: ניקיון, גינון, פוליש, תחזוקת ותפעול מעליות, אינסטלציה ובעיות בצנרת המים, תקלות חשמל, וטיפול מקיף לכל מערכות הבניין.
  2. עובדי ניקיון ואחזקה – עובדת הניקיון של הבניין החסירה יום עבודה והתוצאה בניין מלוכלך עם חברות ניהול זה לא יקרה מכיון שיש לה מחליפה ובאחריות שלנו לדאוג לכם לבניין נקי ומטופח
  3. התנהלות כספית – חברת ניהול היא זו שגובה את התשלומים מהדיירים, ותנהל ותפעל מול הגורמים השונים ותתמודד עם סרבני תשלום
  4. מראה נקי אסטטי ומטופח – חברות ניהול מקצועית תאפשר לכם אייכות חיים ולהנות מבניין מטופח ומתוחזק היטב המשפיע רבות על איכות ורמת החיים של הדיירים.
  5. תקלות בלאי ונזקים – חברת ניהול תתן לכם מענה מהיר ויעיל לתקלות ולבעיות שדורשות טיפול מיידי.

ניהול ואחזקת מבנים