נטרול ריח בספות, ובשטיחים פעולה שעושה פלאים בבית כולו!

כאשר מדובר בביתנו, הרי שחשוב לנו יותר מכל שתהיה בו אווירה נעימה, נוחות מזמינה וכמובן ריחות טובים שיאפשרו תחושה ביתית של נוחות מקסימלית. לעיתים רבות נוצר פער גדול בין השאיפה לבית מזמין עם ריחות טובים ואווירה נעימה לבין המצב הקיים של שטיחים וספות אשר במרוץ השנים ספגו אליהם נוזלים, לכלוכים וכיוב' אשר גורמים להם להפיץ בביתנו ריחות לא טובים ואף רעים מאוד. אך אין מה לדאוג, גם לנזקי הזמן והלכלוך יש פתרון! קשים ככל שיהיו!! נציגי חברת נקי עומדים לרשותכם עם מגוון חומרי ניקוי יעילים ועמידים המשתלבים בטכנולוגיות ניקוי ספות חדשניות אשר יהפכו כל רהיט ופריט בביתכם למחודש, במראה מיטבי וריח מופלא.

נקי הינה חברה לניקוי ספות, ניקוי שטיחים, ריפודים, חלונות ובעצם לכל מטרת ניקוי לה אתם זקוקים. החברה פועלת בתחום הניקוי ושירות אחזקות מזה שנים רבות ומספקת לקהל לקוחותיה שירות מקצועי, מהיר ויעיל ללא דופי כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי בחרתם במומחים בתחום לשינוי, ריענון וניקוי מושלם.

האם ניתן להזמין את שירותי נטרול ריח של חברת נקי גם למוסדות ומשרדים

אכן כן, שירותי נטרול ריח של חברת ניקיון נקי כמו כלל שירותי החברה ניתנים הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי כאחד, תוך הקפדה מוחלטת על עמידה בלוחות זמנים, שימוש בטכנולוגיות ומכשור מתקדמים וכמובן מקצועיות מוחלטת עד לכדי שביעות רצון מלאה!
בין לקוחותינו נמנים מוסדות, מפעלים, עסקים קטנים וכמובן משרדים בהם נדרשת עבודת ניקוי על בסיס יום יומי.

זקוקים לניקוי חלונות? ניקוי שטיחים וריפודים? ועוד עשרות שירותי ניקוי? חייגו עכשיו לשירותי הניקוי של חברת נקי ותיהנו משירות ומקצועיות ללא פשרות